10 grudzień 2020, 18:00 - Aula im. Stefana Stuligrosza

Czwartki z muzyką dawną – KONCERT ODWOŁANY

Koncert Aula im. Stefana Stuligrosza

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, IŻ KONCERT ZOSTAJE ODWOŁANY Z POWODU OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ. PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI.

Czwartek, 10.12.2020, Aula im. Stefana Stuligrosza, godz. 18.00

Czwartki z muzyką dawną

Czwartki z muzyką dawną to cykl koncertów prezentujący dokonania artystyczne studentów i pedagogów Katedry Historycznych Praktyk Wykonawczych. W ramach cyklu słuchacze mają możliwość zapoznania się z oryginalnym instrumentarium i szerokim spektrum literatury muzycznej, obejmującej utwory od renesansu, poprzez barok, klasycyzm, aż do wczesnego romantyzmu. Dewizą koncertów jest ukazanie różnorodności stylistycznej dzieł i wierność historycznej praktyce wykonawczej ich interpretatorów.

Koncert

24 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert klas puzonu z Budapesztu, Lipska, Łodzi, Katowic i Poznania

Koncert Konferencja Kurs Warsztaty Wykład