Działania Partnera – Stowarzyszenia „Wschód Kultury”/Kultura 3.0

Działania na rzecz promocji wydarzenia organizowanego w Lublinie w dniu 17 czerwca 2023 r.:

Lublin in memoriam — pamięci ofiar Majdanka — działania promocyjne Stowarzyszenia Wschód Kultury w mediach społecznościowych odnośnie do organizacji koncertu w dniu 17 czerwca 2023 r. Lublin in memoriam — pamięci ofiar Majdanka — działania promocyjne Stowarzyszenia Wschód Kultury w mediach społecznościowych odnośnie do organizacji koncertu w dniu 17 czerwca 2023 r. Lublin in memoriam — pamięci ofiar Majdanka — działania promocyjne Stowarzyszenia Wschód Kultury w mediach społecznościowych odnośnie do organizacji koncertu w dniu 17 czerwca 2023 r. Lublin in memoriam — pamięci ofiar Majdanka — działania promocyjne Stowarzyszenia Wschód Kultury w mediach społecznościowych odnośnie do organizacji koncertu w dniu 17 czerwca 2023 r. Lublin in memoriam — pamięci ofiar Majdanka — działania promocyjne Stowarzyszenia Wschód Kultury w mediach społecznościowych odnośnie do organizacji koncertu w dniu 17 czerwca 2023 r. Lublin in memoriam — pamięci ofiar Majdanka — działania promocyjne Stowarzyszenia Wschód Kultury w mediach społecznościowych odnośnie do organizacji koncertu w dniu 17 czerwca 2023 r.


 

Promocja działań w ramach programu Kultura 3.0  Promocja działań w ramach programu Kultura 3.0  Promocja działań w ramach programu Kultura 3.0  Promocja działań w ramach programu Kultura 3.0

 


W marcu 2023 r. rozpoczęliśmy wydarzenia w województwie lubelskim. Liderem działania jest Stowarzyszenie „Wschód Kultury”.
W ramach projektu w dniach 26 marca, 28 marca i 30 marca 2023 r. odbyły się koncerty w Poniatowej, we Włodawie i w Kraśniku:

 

Afisz konceru może zachęcać do przyjścia na koncert organizowany w Poniatowej Afisz konceru może zachęcać do przyjścia na koncert organizowany we Włodawie Afisz konceru może zachęcać do przyjścia na koncert organizowany w Kraśniku

 

Galeria zdjęć z koncertów: KLIK


Koncerty z cyklu „Powróćmy jak za dawnych lat” cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności. Informacje na ten temat znajdujemy w mediach społecznościowych partnera, Stowarzyszenia „Wschód Kultury”:

Print screeny z mediów społecznościowych partera w projekcie mogą świadczyć o zainteresowaniu koncertami  Print screeny z mediów społecznościowych partera w projekcie mogą świadczyć o zainteresowaniu koncertami  Print screeny z mediów społecznościowych partera w projekcie mogą świadczyć o zainteresowaniu koncertami  Print screeny z mediów społecznościowych partera w projekcie mogą świadczyć o zainteresowaniu koncertami

 


Już niedługo działania w ramach projektu rozpocznie także Partner – Stowarzyszenie „Wschód Kultury” – trzymamy kciuki! Poniżej plakat promujący działania w województwie lubelskim wraz z opisem wydarzenia.

Afisz może zachęcać do przyjścia na koncerty

Stowarzyszenie Wschód Kultury serdecznie zaprasza na cykl 10 koncertów pt. Powróćmy jak za dawnych lat, prezentujących dorobek dwóch wybitnych twórców polskiej piosenki — Henryka Warsa i Władysława Szpilmana.

Podczas występów usłyszymy m.in. takie przeboje jak: Miłość Ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na 9, Na pierwszy znak, W małym kinie, czy Czerwony autobus. Utwory te przywrócą pamięć minionych lat i przybliżą słuchaczom sylwetki ich autorów. Wszystkie kompozycje zabrzmią w nowych aranżacjach, a wykonawcami będą znakomici artyści na stałe związani z Teatrem Wielkim w Poznaniu i Filharmonią Lubelską.

Wydarzenia odbędą na terenie Lubelszczyzny, w takich miejscowościach jak: Lublin, Łęczna, Lubartów, Radzyń Podlaski, Kazimierz Dolny, Chełm, Włodawa, Poniatowa, Kraśnik i Opole Lubelskie.

Zapraszamy!

 


„Powróćmy jak za dawnych lat” jest częścią projektu „KULTURA 3.0. – Współczesna rola kultury w budowaniu społeczeństwa zintegrowanego” realizowanego w ramach Funduszy Norweskich. Koncerty zostały objęte Honorowym Patronatem Marszałka  Województwa Lubelskiego — Jarosława Stawiarskiego i promują Lubelszczyznę na arenie międzynarodowej w ramach programu „Warto być Polakiem”.  

Patronami medialnymi koncertów są Polskie Radio Lublin i TVP3 Lublin, a partnerem merytorycznym zadania jest Państwowe Muzeum na Majdanku.

 

Strona internetowa Partnera: https://stowarzyszenie-swk.pl

 


 Wspólnie działamy rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.


 

Strona Operatora Programu: www.eogkultura.mkidn.gov.pl

 

Logotyp programu grantowego

logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Patronat medialny:

TVP3 Poznań, Radio Poznań, Das Deutsche Gesselschaft für Flöte — Das Flóte Aktuell  (www.floete.net), Głos Wielkopolski

logo TVP3 logo DEUTSCHE GESELLSCHAFT FÜR FLÖTE e.V. logo Glos Wielkopolski

Skip to content