Poznański Kurs Pianistyczny

Witamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w I Poznańskim Kursie Pianistycznym!

Kurs organizowany jest z myślą o młodych adeptach sztuki pianistycznej, którzy poszukują inspiracji, myślą o rozwinięciu swoich umiejętności, a także pragną znaleźć pomysł na swoją artystyczną przyszłość. Pedagodzy Katedry Fortepianu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu zapraszają wszystkich młodych pianistów – zarówno uczniów szkół muzycznych II stopnia, jak i studentów – do wzięcia udziału w kursie, który odbędzie się w dwóch trybach:

– ciągłym, w terminie od 7 do 13 kwietnia 2022 r.

– weekendowym w terminach: 9-10 oraz 22-23 kwietnia 2022 r.

Każdemu czynnemu uczestnikowi kursu zapewniamy:
– cztery 60-minutowe lekcje z wybranymi pedagogami
– możliwość ćwiczenia w salach Akademii
– okazję do obserwowania zajęć innych uczestników.

Dla nauczycieli istnieje możliwość zgłoszenia się jako bierny uczestnik kursu i otrzymania stosownego certyfikatu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia 2022 r.

Zapoznaj się z informacjami poniżej, wyślij swoje zgłoszenie i przyjedź do nas. Poznajmy się!

Informator o kursie

Regulamin Kursu