Anons

Żegnamy prof. dra hab. Tomasza Zagórskiego – informacje

Żegnamy prof. dra hab. Tomasza Zagórskiego, wieloletniego pedagoga Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, wspaniałego, pełnego pasji człowieka, znakomitego śpiewaka, solistę scen operowych w Polsce i na świecie, artystę niezwykle zaangażowanego w życie kulturalne i społeczne naszej Uczelni, który przez lata dzielił się ze studentami swoją wiedzą i miłością do muzyki, a swoim głosem wnosił radość.

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek, 21 maja, o godz. 14.00, w kościele pw. Imienia Maryi przy ul. Santockiej 15 w Poznaniu, po której nastąpi wyprowadzenie urny z prochami do kaplicy na cmentarzu parafialnym w Poznaniu na Smochowicach przy ul. Braniewskiej, skąd nastąpi odprowadzenie prochów do grobu rodzinnego.