12 listopada, 09:00 - 18:00

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „(Od)dajmy dzieciom głos”/12.11.2024

Kategoria Wydarzenie:

Aula Stuligrosza

We wtorek 12 listopada 2024 r. w godz. 9.00-18.00 w Auli Stuligrosza odbędzie się

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa (Od)dajmy dzieciom głos.

Harmonogram konferencji:

12:00-13:00
Rytmiczanki i śpiewanki – warsztaty z mgr Joanną Jęczmionką

13:00-13:30
Pięknego początki – wyzwania i radości w tworzeniu zespołu dziecięcego. Wrzesiński Chór Dziecięco-Młodzieżowy po 5 latach działalności, mgr Izabela Zalewska

13:30-14:15 przerwa obiadowa

14:15-16:00
Chór a vista – warsztaty z dr hab. Małgorzatą Podzielny

Ogólnopolska Konferencja Naukowa (Od)dajmy dzieciom głos to cykliczne wydarzenie, którego organizatorem jest Zakład Emisji Głosu Instytutu Edukacji Artystycznej AM w Poznaniu. Adresowane jest w szczególności do studentów IEA, dyrygentów oraz nauczycieli prowadzących zajęcia z zakresu szeroko rozumianej pracy z dziecięcym głosem. To przestrzeń do wymiany doświadczeń, metod pracy oraz prezentacji najnowszych badań dotyczących zagadnień związanych z głosem dziecka. W roli prelegentów do udziału w konferencji zapraszani są: nauczyciele akademiccy, dyrygenci chórów, instruktorzy zespołów wokalnych oraz specjaliści zajmujący się zagadnieniami dziecięcej emisji głosu, logopedzi.

Opieka merytoryczna: dr hab. A. Kamińska-Rykowska