Ruszyła Akademia Młodych!

W niedzielę 7 stycznia 2018 roku rozpoczęła zajęcia Akademia Młodych przy Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. O godz. 13.00 w Auli Nova odbyło się spotkanie ponad 40 młodych adeptów sztuki muzycznej z pedagogami poznańskiej Uczelni. Uczestników powitali: Prorektor do Spraw Studenckich – prof. dr hab. Krzysztof Przybyłowicz, Dziekan Wydziału Instrumentalnego – prof. dr hab. Alicja Kledzik oraz główna organizatorka projektu – Kierownik Katedry Fortepianu, Organów i Akordeonu – prof. dr hab. Anna Organiszczak. Po krótkim wprowadzeniu i przedstawieniu młodzieży pedagogów rozpoczęły się pierwsze indywidualne konsultacje.

Kolejne zajęcia (około 21 stycznia) odbędą się w terminach uzgadnianych bezpośrednio z prowadzącymi pedagogami.

W dalszym ciągu nadchodzą kolejne zgłoszenia; w przypadku dużej liczby kandydatów pierwszeństwo mają uczniowie ostatnich klas szkoły II stopnia.

Wszelkie zapytania i prośby prosimy kierować na adres: akademiamlodych@amuz.edu.pl – w miarę możliwości będziemy je uwzględniać.

Zapraszamy!!!