Zaproszenie do udziału w Scenie Letniej w Akademii Muzycznej 2018

Szanowni Państwo Pedagodzy, Studenci i Absolwenci,

informujemy, że w tym roku koncerty w ramach Sceny Letniej w Akademii odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. W sumie będzie to dziewięć spotkań z muzyką w Auli im. Stefana Stuligrosza o godz. 17.00:

4, 11, 18, 25 lipca

1, 8, 15, 22, 29 sierpnia

Odbędą się ponadto dwa koncerty plenerowe na dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania przy Placu Kolegiackim o godz. 12.15:

30 czerwca oraz 1 września

Gorąco zachęcamy studentów, pedagogów i absolwentów naszej uczelni do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że – tak jak w poprzednich latach – koncerty cieszyć się będą wielkim zainteresowaniem poznańskich melomanów.

Prosimy o zgłaszanie udziału w cyklu koncertowym pt. “Scena Letnia w Akademii Muzycznej 2018” w nieprzekraczalnym terminie do 4 czerwca br.

Karty zgłoszeniowe można odbierać w Sekretariacie Rektor lub pobrać tutaj: Karta zgłoszeniowa