Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza na konsultacje

KONSULTACJE

Zapraszam na indywidualne konsultacje, podczas których można dowiedzieć się, jak przy pomocy prostych ćwiczeń fizycznych poprawić samopoczucie, wzmocnić i usprawnić ciało, a także pozbyć się napięć mięśniowych i bólu spowodowanych nadmiernym stresem oraz pracą.

Dla kogo?

• Zapraszam studentów wszystkich wydziałów i wszystkich lat studiów.
  • Zapraszam również pracowników Akademii.

Co zapewniam?

• Zdobycie wiedzy, która pomoże zrozumieć konieczność stosowania ćwiczeń fizycznych i ułatwi powrót do nawyków związanych ze zdrowym stylem życia (w tym elementy anatomii i biomechaniki).
  • Poznanie specyfiki ćwiczeń o charakterze wzmacniającym, rozciągającym, relaksacyjnym oraz ogólnousprawniającym i podnoszącym kondycję organizmu (trochę teorii).
  • Poznanie prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń ruchowych oraz nabycie umiejętności wyboru zestawu ćwiczeń w zależności od własnych potrzeb i możliwości (praktyka).
  • Indywidualny dobór ćwiczeń z uwzględnieniem specyfiki wykonywanej pracy – gry na instrumencie.
  • Indywidualny dobór ćwiczeń przy stwierdzonych wadach postawy (korektywa).
  • Możliwość udziału w regularnych zajęciach pod okiem fachowca (dobrany wcześniej zestaw ćwiczeń wykonywany na cotygodniowych spotkaniach na Akademii).
  • Możliwość organizacji warsztatów ruchowych dla zainteresowanych grup (np. warsztaty ruchowe dla skrzypków, dla pianistów).

Pytania? Sugestie? Pomysły? Wątpliwości?

• Zapraszam do kontaktu: arychlewska@amuz.edu.pl.
  • Konsultacje w SWFiS – czwartki g. 9.00-10.30, p. 397 w budynku C.
  • Konsultacje w s. 59 (można poćwiczyć) – środy g. 11.30-13.00.