Meludia – Graj i doskonal słuch! 30 dni bezpłatnego korzystania z programu

Graj i doskonal słuch

„Meludia” bezpłatnie na święta w Akademii Muzycznej w Poznaniu!

meludiaZ okazji zbliżających się świąt Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu wraz z twórcami programu, udostępniają bezpłatnie na 30 dni program do kształcenia słuchu on-line Meludia.

Wystarczy przed 5 stycznia 2017 r. wejść na www.meludia.com/pl i skorzystać z kodu podarunkowego: AKADEMIAPADEREWSKIEGO. Każdy student, wykładowca i przyjaciel Akademii, po wpisaniu kodu, będzie mógł bez ograniczeń korzystać z programu.

Meludia to program umożliwiający kształcenie słuchu oraz rozwijanie zdolności muzycznych, przeznaczony dla użytkowników na różnych poziomach zaawansowania – od podstawowego do profesjonalnych muzyków. Założeniem Meludii jest to, że muzyki należy uczyć się tak jak języka, to jest w pierwszej kolejności poprzez słuchanie i powtarzanie, a dopiero później dołączając do tego świadomą analizę i teorię.

Meludia jest ceniona zarówno przez światowej sławy muzyków (jak skrzypaczka Nicola Benedetti czy tenor Joseph Calleja) jak i instytucje (między innymi Curtis Institute of Music, Uniwersytet w Augsburgu, Utah Valley University). Ponadto, Meludia okazuje się być narzędziem wykraczającym daleko poza krąg muzyki -zjawiskiem społecznym, czego dowodem jest udostępnienie programu wszystkim obywatelom przez rządy Estonii i Malty.

Meludia jest już dostępna w pełni w języku polskim. Zachęcamy do gry w Meludię podczas świąt:

• Wejdź na www.meludia.com/pl
  • Wybierz REJESTRACJA
  • Wypełnij formularz
  • W pole KOD PODARUNKOWY wpisz: AKADEMIAPADEREWSKIEGO
  • Wybierz ZAPISZ SIĘ i graj w Meludię bezpłatnie przez 30 dni

Dzięki Meludii kształcenie słuchu staje się pasjonującą przygodą i wciągającą grą!