Koncert inaugurujący obchody 95-lecia Akademii Muzycznej – podziękowania

Kolegium Rektorskie dziękuje i składa serdeczne gratulacje wszystkim wykonawcom i realizatorom koncertu inaugurującego obchody 95 – lecia Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

To był cudowny wieczór z muzyką operową. Rewelacyjni soliści, mistrzowie sztuki wokalnej, nasi mistrzowie. Wspaniały, potężny „operowy” chór, znakomicie przygotowana, wielobarwna i ekspresyjna Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej pod kierunkiem maestro Warcisława Kunca stworzyli nieprzeciętną kreację artystyczną.

Dzisiaj, po 95 latach istnienia naszej Uczelni, jesteśmy istotną wartością na muzycznej mapie naszego kraju. Ten koncert był tego dowodem.

Drodzy wykonawcy, drodzy artyści jesteśmy z Was dumni i z całego serca Wam dziękujemy.

Za Kolegium Rektorskie

Janusz Stalmierski-Prorektor