Wydarzenia

Warsztaty muzyczne z Johnem Bucchino

17 marca 2020, 10:00 Warsztaty

UWAGA!
W związku z komunikatem władz uczelni wszelkie wydarzenia artystyczne i naukowe w dniach 11-29 marca 2020 r., w tym poniższe wydarzenie, zostają odwołane lub przeniesione na późniejszy termin.

 

Warsztaty muzyczne z Johnem Bucchino

Szanowni Państwo,
zapraszamy na warsztaty muzyczne z Johnem Bucchino – jednym z najznakomitszych, żyjących twórców związanych z tradycją broadwayowską.

TERMIN: 17.03 (wtorek); g. 10.00-14.00 oraz 17.00-20.00
MIEJSCE: AKADEMIA MUZYCZNA W POZNANIU

LICZBA MIEJSC
Ze względu na możliwości czasowe niezbędne będzie ograniczenie liczby aktywnych uczestników warsztatów. Prosimy więc o jak najszybsze zgłaszanie swojej kandydatury. Udział w sesji Q&A (pytania i odpowiedzi) i bierny udział w warsztatach jest otwarty dla wszystkich. Grupa solistów zaangażowana w koncert Johna Bucchino, ze względu na pracę z kompozytorem, nie może zgłosić się do aktywnego udziału.

UWAGA – wyboru uczestników czynnych dokona na podstawie zgłoszeń Dyrektor Artystyczna oraz Kierownik Muzyczny Teatru.

HARMONOGRAM

I CZĘŚĆ
sesja Q&A g. 10.00-11.00
Sesja pytań i odpowiedzi skoncentrowanych wokół procesu tworzenia i komponowania utwór oraz broadwayowskiej produkcji musicalowej.

warsztaty wokalne g. 11.00-14.00

II CZĘŚĆ
Warsztaty wokalne g. 17.00-20.00
Indywidualne zajęcia uczestników z grupy czynnej z możliwością obserwacji przez uczestników biernych. Uczestnicy czynni przygotowują piosenkę z repertuaru Johna Bucchino, która będzie przedmiotem pracy warsztatowej z prowadzącym.

Sesja pytań i odpowiedzi oraz warsztaty będą prowadzone w języku angielskim, z obecnością tłumacza.