05 grudzień 2019, 09:00 - Sala Błękitna

Warsztaty Sala Błękitna

MUZOŚWIĘTA

Gwiazda betlejemska świeci
widokiem swym radując wszystkie dzieci,
bo czas świąteczny tuż, tuż,
pora zanucić kolędy już.

Warsztaty MUZOŚWIĘTA to kolejna inicjatywa stworzona z myślą o przekazaniu niepowtarzalności czasu świątecznego, który wiązać się może nie tylko z listą żmudnych obowiązków do wykonania, ale i odrobiną muzycznego szaleństwa! Wyrusz z nami w niezapomnianą podróż pełną magii, w której nowe wyzwania czekają tuż za rogiem, i daj się porwać świątecznym hitom, grając, śpiewając i tańcząc całym sobą!

Studenci Instytutu Edukacji Artystycznej serdecznie zapraszają na projekt 5 grudnia 2019 roku o godzinie 9.00 do Sali Błękitnej, Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres koordynatora projektu mgr Magdaleny Andrys – mandrys@amuz.edu.pl

Koncert

23 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert wykładowców