Kolorowy obrazek na slajder
12.11.2022 - ul. Okólnik 2, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

Przesłuchania do European Union Youth Orchestra/12.11.2022

Auditions Przesłuchania ul. Okólnik 2 Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

Departament Szkolnictwa Artystycznego, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, rozpoczyna organizację przesłuchań kandydatów do European Union Youth Orchestra (EUYO), skupiającej młodych muzyków – obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej w wieku 16 – 26 lat.

Wybór do składu orkiestry przeprowadzany jest przez kierownictwo EUYO w poszczególnych państwach Europy. Dzięki uprzejmości rektora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, prof. Klaudiusza Barana, przesłuchania polskich muzyków do edycji EUYO 2023 odbędą się w siedzibie UMFC Warszawa, ul. Okólnik 2, w dniach 12–13 listopada 2022 roku (sobota – niedziela).

Podobnie jak w latach ubiegłych, na prośbę zarządu EUYO, zapewniamy uczestnikom możliwość wykonania utworu dowolnego z towarzyszeniem pianisty-akompaniatora. Jednocześnie informujemy, że MKiDN nie partycypuje w kosztach związanych z przyjazdem kandydatów do Warszawy (podróż, nocleg).

Szczegółowe informacje w sprawie przesłuchań (wymagania repertuarowe, orkiestrówki itd.), a także formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie internetowej EUYO pod linkiem:

www.euyo.eu/apply/overview

Kolorowy plakat zawiera informacje o przesłuchaniach do European Union Youth Orchestra

Na zdjęciu widać instrumenty dętę i ręce artystów grających na nich

Koncert Sympozjum Warsztaty

03.12.2022

Międzynarodowe Sympozjum Interpretacji KONCERTOWA ORKIESTRA DĘTA/dzień 3

Ciemnoniebieski afisz zawiera informacje na temat przebiegu FOrum

06.12.2022

XVI Forum Akademickie/6.12.2022

Plakat z informacja na temat kursu z prof. R. Gwilten, zawiera zdjęcie prowadzącego

Lekcje otwarte Wykład