08 styczeń 2020, 10:00 - Sala Prezydencka

Powrót do przyszłości – historią w tył i w przód

Spektakl Sala Prezydencka

Powrót do przyszłości – historią w tył i w przód

Podróż wstecz czy skok w nieznane? Co wybierzesz? Powrót do przyszłości – historią w tył i w przód to spektakl na miarę nowego dwudziestolecia, w którym to młoda adeptka sztuki dyrygenckiej spotka się z nie lada wyzwaniem. Co się stanie, gdy zostaniesz wciągnięty w nieprzewidywalną rozgrywkę, decydującą o losach poznańskiej Akademii? Czy uda Ci się zmienić bieg wydarzeń i nagiąć czasoprzestrzeń? Przekonaj się, przybywając na spektakl.

Studenci Instytutów: Kompozycji, Dyrygentury, Edukacji Artystycznej oraz Instrumentów Lutniczych serdecznie zapraszają na projekt 8 stycznia 2020 o godzinie 10.00 do Sali Prezydenckiej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego.

Opieka nad projektem: mgr Magdalena Andrys
Aranżacje: dr Maciej Bolewski
Scenariusz: Joanna Buda
Plakat: Magdalena Krupińska (gruch atelier)