Ogólnopolski kurs mistrzowski gry na marimbie

Katedra Perkusji Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu organizuje w dniach 18-20 lutego 2014 roku Ogólnopolski Mistrzowski kurs gry na Marimbie prowadzony przez SE-MI HWANG z Korei Południowej. Niezwykle utalentowana artystka jest laureatką I Nagrody Światowego Konkursu Marimbowego – STUTTGART 2012 oraz laureatką nagrody publiczności na tym konkursie.

Kurs rozpocznie się recitalem perkusyjnym wykonanym przez SE-MI HWANG, 18 lutego 2014 o godzinie 18.00 w Auli Nova Akademii Muzycznej w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 87.

19 lutego od godziny 10 do 13 w Auli Akademii odbędą się lekcje otwarte ze studentami naszej Katedry, a o godzinie 15.00 (także w Auli Akademii) wygłoszony zostanie wykład związany z tematyką gry na marimbie.

20 lutego w godzinach 10 -13 w Sali nr 80 odbędą się także lekcje otwarte ze studentami Katedry Perkusji, a od godziny 15 do 19 z uczestnikami Kursu Marimbowego.

Na terenie naszej Uczelni istnieje możliwość korzystania z bufetu. Noclegi uczestnicy Kursu organizują we własnym zakresie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kursie i poznania wspaniałej osobowości muzycznej SE-MI HWANG.