Wydarzenia

Publikacje

Musical – Drzwi Otwarte!

Specjalność: musical – „Drzwi otwarte”

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych śpiewem musicalowym i poszerzeniem wiedzy w tym zakresie na wirtualne „Drzwi otwarte”, które organizuje Zakład Śpiewu Musicalowego naszej Akademii. Pedagodzy tej jednostki to uznani artyści odnoszący sukcesy na scenach krajowych oraz międzynarodowych, a zajęcia z aktorstwa, tańca, zespołów wokalnych, fortepianu oraz teorii, stanowią solidny fundament w przygotowaniu naszych studentów do późniejszej pracy w teatrach. Jeśli interesują Cię studia na tej specjalności, weź udział w wirtualnych „Drzwiach otwartych” i skontaktuj się z naszymi wykładowcami.

Konsultacji wokalnych udzielają:
mgr Edyta Krzemień – ekrzemien@amuz.edu.pl
dr Aleksandra Rykowska – arykowska@amuz.edu.pl
mgr Damian Aleksander – daleksander@amuz.edu.pl

Pianiści, którzy pomogą przygotować nagranie:
dr hab. Ewa Rubinowska – erubinowska@amuz.edu.pl
mgr Filip Chojnacki – fchojnacki@amuz.edu.pl
mgr Dariusz Tarczewski – dtarczewski@amuz.edu.pl

Ruch sceniczny, taniec, taniec musicalowy:
mgr Anna Beker – abeker@amuz.edu.pl
mgr Leszek Rembowski – lrembowski@amuz.edu.pl

Aktorstwo:
mgr Piotr Kaźmierczak – pkazmierczak@amuz.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia

Koncert

19.01.2022

Koncert w ramach „X Neofonii”

Koncert

20.01.2022

Koncert Orkiestry Barokowej Akademii Muzycznej/20.01.2022

Koncert

25.01.2022

Arcydzieła kameralistyki

Koncert Konferencja

19.01.2022

X Neofonia 2022/19-20.01.2022