Mikstury kultury
Międzyuczelniany projekt artystyczny

W imieniu Forum Studentów Uczelni Artystycznych oraz Samorządów Studenckich Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego i Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu pragniemy zaprosić Państwa na II Poznańską Edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Mikstury Kultury.

Mikstury Kultury to cykl koncertów, występów i wystaw organizowanych przez samorządy wyższych szkół artystycznych, stawiający na eklektyzm sztuk, ich wzajemne przenikanie i przede wszystkim współpracę pomiędzy młodymi twórcami z branży szeroko pojętej sztuki i kultury.

W trakcie wydarzenia będą Państwo mieli możliwość podziwiania występów studentów z Akademii Muzycznej w Poznaniu, Akademii Muzycznej w Gdańsku, Akademii Muzycznej w Katowicach, Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, prac studentów Uniwersytetu Artystycznego oraz zobaczenie projekcji filmów studentów Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Program:
17:30 – wernisaż
18:00 – koncert:
I cz. – krótkometrażowe filmy z muzyką na żywo
II cz. – piosenki musicalowe, muzyka klasyczna, improwizacja ruchowa

Zapraszamy już 24.03.2018 r. o 17.30!

Opieka merytoryczna:
Samorząd Studencki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu