Międzyuczelniany koncert towarzyszący VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Neofonia”

„NEOFONIA”
VII OGÓLNOPOLSKA STUDENCKO-DOKTORANCKA KONFERENCJA NAUKOWA
MIĘDZYUCZELNIANY KONCERT KOMPOZYTORSKI

(WSPÓŁ)-TWÓRCZOŚĆ

WTOREK, 11 GRUDNIA 2018, g. 18.00
AULA NOVA

Jan Skorupa – realizacja dźwięku

PROGRAM KONCERTU KOMPOZYTORSKIEGO

Jan Skorupa Momenty (6’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa dr K. Taborowskiej-Kaszuby)
Jakub Czerski – fortepian, Jan Skorupa – live electronics

Justyna Tobera, Monika Wierbiłowicz There is no future without the past (5’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa prof. AM dra hab. A. Kroschla)
Justyna Tobera, Monika Wierbiłowicz – fortepiany

Wiktoria Różycka Arioso XXI (7-9’)
Eliza Kowalska – sopran, Martyna Słojewska – wiolonczela, Wiktoria Różycka – live electronics

Sławomir Kandziora Trzy kompozycje segmentowe (6’)
(Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, klasa prof. dra hab. Z. Bargielskiego)
Anna Gaś – fortepian, Sławomir Kandziora – akordeon

Wojciech Krzyżanowski Prismo (8’)
Kosma Muller – skrzypce, skrzypce elektroniczne, gitara basowa, looper

Piotr ReddigkPieśni Hebrajskie (8’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa prof. dra hab. Z. Kozuba)
Sylwia Salomońska – sopran, Joanna Sadowska – rożek angielski, Patryk Kusz – klarnet, Hubert Bogucki – klarnet basowy

przerwa 10”

Magdalena Chlebowska Voice & Squawks (5’)

Dominik Puk …spojrzeniem umysłu z dziwną szybkością (5’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa prof. dr. hab. L. Zielińskiej)
Karolina Polak, Dominik Puk, Agata Zając – fortepian

Sebastian Dembski Wyłanianie (5’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa dra hab. R. Zapały)
Beniamin Kosior – saksofon, Sebastian Dembski – magnetofon szpulowy

Robert Gogol Lament Binarny (5’57’’)
Natalia Mierzwa – głos, Robert Gogol – live electronics

Ernesto Cristo González Alemán Aurora, Ludovico, Chirivitas (15’)
(Conservatorio Superior de Música de Canarias / Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
Ernesto Cristo González Alemán – fortepian

Kacper KrupaUntitled Cosmic Ritual With No Victims (6’15’’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa dr A. Zdrojek-Suchodolskiej)
Wojciech Braszak, Kacper Krupa, Krzysztof Kuśmierek,– saksofony tenorowe, Patryk Rynkiewicz – trąbka, Adam Kurek – puzon, Jakub Królikowski – fortepian, Klaudyna Michalska – kontrabas

przerwa 10”

Jan Migdal Faeton (5’)
[taśma]

Agnieszka Rusiecka1-9-0-4-1-8 Je cours quelque part (3’)
(Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, klasa dra A. Porębskiego)
Kamil Bednorz – fortepian

Magdalena GorwaSOLissimo (5’)
(Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, klasa dra S. Ładyżyńskiego)
Mikołaj Cieślak – wiolonczela

Leonardo Tommasini Gesto
(Conservatorio di Musica G. B. Martini w Bolonii / Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
Leonardo Tommasini – fortepian

Zuzanna Matuszewska Midnight in Paris (5’)
(Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, klasa prof. dra hab. J. Stalmierskiego)
Zuzanna Matuszewska – fortepian, Kasia Stróżyk, Aleksandra Rorot – I skrzypce, Gabriela Filipowicz, Julia Watson – II skrzypce, Nikola Haręża, Aleksandra Ruciak – altówki, Jerzy Lisiak, Martyna Słojewska – wiolonczela, Martyna Boratyńska – kontrabas

Karolina Polak – dyrygent