09 maja 2020, 10:00 - Sala Prezydencka

Konferencja „Trąbka naturalna – tradycja wykonawcza a współczesne możliwości”

UWAGA!
W związku z zarządzeniem władz uczelni wszelkie wydarzenia artystyczne i naukowe do dnia 24 maja 2020 r., w tym poniższe wydarzenie, zostają odwołane lub przeniesione na późniejszy termin.

sobota – niedziela, 9-10.05.2020
Sala Prezydencka, godz. 10.00

Konferencja
Trąbka naturalna – tradycja wykonawcza
a współczesne możliwości

Konferencja poświęcona trąbce naturalnej obejmuje warsztaty, wykłady prowadzone przez polskich nauczycieli akademickich i zagranicznych wirtuozów trąbki. Uczestnicy aktywnie biorą udział w warsztatach, a także przygotowują naukowy panel studencki. Konferencję zwieńczy koncert z udziałem wykładowców oraz uczestników. Wydarzenie ma na celu propagowanie trąbki naturalnej oraz literatury pisanej na ten niezwykły instrument.

21 październik 2021

III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei – Koncert symfoniczny

22 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert Nagórski/TrombQuartet