25.03.2021

Koncerty z klasą… wokalistyki

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowane na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Środa – czwartek, 24-25.03.2021

Koncerty z klasą… wokalistyki

Zapraszamy na cykl muzycznych spotkań z młodymi artystami – studentami Instytutu Wokalistyki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Wykonawcy
Studenci klas śpiewu solowego dr hab. Joanny Kozłowskiej i dr hab. Barbary Kubiak

Nadchodzące wydarzenia

Zapowiedź koncert Apeiron Trio przedstawia zdjęcie zespołu, datę koncertu i nazwiska kompozytorów