Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Dawnej

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowane na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Niedziela, 21.03.2021, Aula Nova, godz. 18.00

Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Dawnej

Z okazji 336. rocznicy urodzin Jana Sebastiana Bacha, zapraszamy na wieczór z muzyką w wykonaniu studentów i pedagogów Katedry Historycznych Praktyk Wykonawczych poznańskiej Akademii Muzycznej.