22 kwiecień 2020, 12:00 - Aula Nova

Koncert z cyklu „Lunch Concert”

UWAGA!
W związku z zarządzeniem władz uczelni wszelkie wydarzenia artystyczne i naukowe do dnia 26 kwietnia 2020 r., w tym poniższe wydarzenie, zostają odwołane lub przeniesione na późniejszy termin.

środa, 22.04.2020, Aula Nova, godz. 12.00

Koncert z cyklu Lunch Concert

Zapraszamy na kolejny sezon koncertów z cyklu Lunch Concert, czyli koncertów południowych. Godzina 12.00 to dobra pora dla seniora! Studenci różnych specjalności prezentują efekty swojej pracy słuchaczom, którzy akademickie zmagania mają już za sobą, jednocześnie potrafią je doskonale zrozumieć i przyjaźnie odebrać. Bardzo liczymy na Państwa obecność – młody artysta potrzebuje życzliwego i obiektywnego odbiorcy, aby każdy jego następny występ był lepszy.

21 październik 2021

III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei – Koncert symfoniczny

22 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert Nagórski/TrombQuartet