14 maja 2020, 18:00 - Sala Kameralna

Koncert z cyklu „Czwartki z muzyką dawną”

UWAGA!
W związku z zarządzeniem władz uczelni wszelkie wydarzenia artystyczne i naukowe do dnia 24 maja 2020 r., w tym poniższe wydarzenie, zostają odwołane lub przeniesione na późniejszy termin.

czwartek, 14.05.2020, Sala Kameralna, godz. 18.00

Koncert z cyklu Czwartki z muzyką dawną

Cykl koncertów prezentujący dokonania artystyczne studentów i pedagogów Zakładu Instrumentów Historycznych. W ramach cyklu słuchacze mają możliwość zapoznania się z oryginalnym instrumentarium i szerokim spektrum literatury muzycznej, obejmującej utwory od renesansu, poprzez barok, klasycyzm, aż do wczesnego romantyzmu. Dewizą koncertów jest różnorodność stylistyczna i wierność historycznej praktyce wykonawczej.

21 październik 2021

III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei – Koncert symfoniczny

22 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert Nagórski/TrombQuartet