14 luty 2020, 19:00 - Aula Nova

Koncert walentynkowy

Wykonawcy:
pedagodzy i studenci Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej
Chór Kameralny Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu pod dyrekcją Marka Gandeckiego

W programie koncertu znajdą się popularne przeboje oraz standardy muzyki jazzowej o tematyce miłosnej w nowoczesnych aranżacjach. Wykonawcami będą studenci klas wokalnych i instrumentalnych specjalności jazz i muzyka estradowa oraz ich pedagodzy, a także Chór Kameralny prowadzony przez prof. dra hab. Marka Gandeckiego.

Uwaga!
Bezpłatne wejściówki na koncert wydawane będą w Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Ratajczaka 44 od dnia 8.02.2020, od godz. 10.00, w liczbie maksymalnie 2 wejściówki na osobę.

21 październik 2021

III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei – Koncert symfoniczny

22 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert Nagórski/TrombQuartet