07 marzec 2020, 18:00 - Aula im. Stefana Stuligrosza

Koncert w ramach VII Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Barwy Instrumentów Dętych”

sobota, 7.03.2020, Aula im. Stefana Stuligrosza, godz. 18.00

Koncert w ramach
VII Międzynarodowej Konferencji z cyklu
Barwy Instrumentów Dętych – Muzyka Mistrzów

Do pobrania: Harmonogram Konferencji Barwy Instrumentów Dętych 2020

W jubileuszowym dla Akademii roku, do podzielenia się swoją wiedzą ze studentami oraz zaprezentowania najwyższej próby wirtuozowskich umiejętności, Katedry Instrumentów Dętych – Drewnianych i Blaszanych – zaprosiły na Konferencję światowej renomy artystów specjalizujących się w grze na instrumentach dętych. W ramach Konferencji odbędą się kursy mistrzowskie interpretacji muzycznej, liczne koncerty, wykłady oraz wystawy instrumentów. Jednym z ważniejszych punktów programu Konferencji będzie niedzielny koncert uczelnianej Orkiestry Dętej, na którym studenci wykonają kompozycje Naszych Mistrzów.

16 październik 2021

Koncert Big Bandu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego pod dyr. Zbigniewa Górnego

17 październik 2021

KONCERT z okazji 25. rocznicy śmierci Maestry Antoniny Kaweckiej