09 marzec 2020, 19:00 - Aula Nova

Koncert w ramach VII Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Barwy Instrumentów Dętych”

poniedziałek, 9.03.2020, Aula Nova, godz. 19.00

Koncert w ramach
VII Międzynarodowej Konferencji z cyklu
Barwy Instrumentów Dętych – Muzyka Mistrzów

Do pobrania: Harmonogram Konferencji Barwy Instrumentów Dętych

W jubileuszowym dla Akademii roku, do podzielenia się swoją wiedzą ze studentami oraz zaprezentowania najwyższej próby wirtuozowskich umiejętności, Katedry Instrumentów Dętych – Drewnianych i Blaszanych – zaprosiły na Konferencję światowej renomy artystów specjalizujących się w grze na instrumentach dętych. W ramach Konferencji odbędą się kursy mistrzowskie interpretacji muzycznej, liczne koncerty, wykłady oraz wystawy instrumentów. Jednym z ważniejszych punktów programu Konferencji będzie niedzielny koncert uczelnianej Orkiestry Dętej, na którym studenci wykonają kompozycje Naszych Mistrzów.

21 październik 2021

III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei – Koncert symfoniczny

22 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert Nagórski/TrombQuartet