Koncert w ramach V Międzynarodowej Konferencji “Barwy Instrumentów Dętych” – “Muzyka Świata”

Koncert w ramach V Międzynarodowej Konferencji
Barwy Instrumentów Dętych – Muzyka Świata

Koncert studentów – uczestników warsztatów instrumentalnych
prowadzonych przez wykładowców konferencji

Orkiestra dęta Akademii Muzycznej
Wojciech Jeliński – puzon
Adam Domurat – dyrygent

Do pobrania: Harmonogram V Międzynarodowa Konferencja Naukowa – Barwy Instrumentów Dętych

Międzynarodowa konferencja Barwy Instrumentów Dętych jest corocznym podsumowaniem projektu badawczego prowadzonego w Katedrze Instrumentów Dętych. W jubileuszowym dla Katedry roku akademickim – 60 lat działalności – pedagodzy i studenci sięgną do największych dzieł literatury muzycznej przeznaczonej na instrumenty dęte. Podtytuł tegorocznej konferencji to Muzyka Świata. W ramach sesji odbędą się koncerty orkiestry dętej, koncerty kameralne, wykłady, wystawy instrumentów. W konferencji wezmą udział profesorowie z wiodących ośrodków akademickich w Europie.