Wydarzenia

Koncert uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza

Serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu uczniów
Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza


Program:

Z. Randall Stroope – Magnificat 

Chór żeński POSM II st.
Anna Piwosz, Liwia Muraszko – fortepian
Dyrygent: Barbara Dąbrowska-Silska

 

Roman Maciejewski – Mazurek nr 4

Zespół rytmiki kl. V: Anna Dolata, Anna Krall, Wiktoria Trojanowska
Piotr Białas – fortepian
Choreografia muzyki: Marlena Pietrzak-Burandt

 

Fryderyk Chopin – Polonez As-dur op. 53

Uczeń: Adam Witlewski – kl. VI, fortepian
Nauczyciel: Barbara Jarantowska

 

Karol Szymanowski – Źródło Aretuzy

Uczeń: Robert Łaguniak – kl. VI, skrzypce
Hanna Holeksa – fortepian
Nauczyciel: Karina Gidaszewska

 

Fryderyk Chopin – Scherzo b-moll op. 31

Uczeń: Aleksandra Zagórska – kl. V, fortepian
Nauczyciel: Krystyna Filipowska

 

Jean-Babtiste Breval – Sonata G-dur cz. I

Uczeń: Helena Jańczuk – kl. IV, wiolonczela
Fortepian: Magdalena Malarczyk
Nauczyciel: Tomasz Lisiecki

 

Fryderyk Chopin – Impromptu As-dur op. 29

Uczeń: Mateusz Kowalski – kl. IV, fortepian
Nauczyciel: Krystyna Filipowska

 

Josef Emanuel Storch – Etiuda 35
Sergiej Kusewicki – Walc miniatura  

Uczeń: Oskar Krawiecki – kl. VI, kontrabas
Fortepian: Hanna Holeksa
Nauczyciel: Joanna Markiewicz

 

Fryderyk Chopin – Mazurek a-moll op. 17 nr 4

Uczeń: Maria Zdziebkowska – kl. V, fortepian
Nauczyciel: Barbara Jarantowska

 

Roland Dyens – Songe Capricorne

Uczeń: Patrycja Błoch – kl. VI, gitara
Nauczyciel: Przemysław Dybizbański

 

Ignacy Jan Paderewski – Chanson d’amour

Zespół rytmiki kl. III: Karolina Cubal, Rozalia Dmochowska, Malwina Dobrogojska, Julia Jędrzejczak, Agnieszka Kufel, Marta Majchrzycka
Choreografia muzyki: Marlena Pietrzak-Burandt

 

Mark Glentworth – Broken Silence

Uczeń: Albert Kołodziejczak – kl. V, perkusja
Nauczyciel: Barbara Słomian

 

Bogdan Dowlasz – Rytmy folklorystyczne

Kwintet akordeonowy: Aleksandra Zgoła, Alina Dzięcioł, Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak, Michał Wolnik
Przygotowanie: Cezary Witlewski