Wydarzenia

Międzyuczelniany Koncert Kompozytorski towarzyszący V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Neofonia”


Międzyuczelniany Koncert Kompozytorski
towarzyszący V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Neofonia

 

a1a2-plakat-2016Program:

Paweł Michałowski – My first masterpiece (5’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Jakub Królikowski – keyboard
Weronika Michałowska – głos
Paweł Michałowski – altówka elektryczna

 

Michał Janocha – Close your eyes and go (5’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Magdalena Mateja – skrzypce
Radosław Mateja – fortepian

 

Magdalena Gorwa – Variations on a theme by Szeligowski (6’)
Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego we Wrocławiu
Ewa Misztal – fortepian

 

Paweł Tomasz Grajnert – Masterioso nr 1 na sopran i fortepian (5’40’’)
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Hanna Okońska – sopran
Paweł Tomasz Grajnert – fortepian

 

Jan Skorupa – Na delay (5’30”)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Jan Skorupa – elektronika

 

Paulina Zujewska – Mother I cannot (5’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Filip Grześkowiak – fortepian
Martyna Michałowska – sopran
Lucyna Ogórek – skrzypce
Paulina Zujewska – live electronics

 

Przerwa (10’)

 

Katarzyna Danel – Bewegung na organy i dźwięki elektroniczne (4’50”)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Katarzyna Danel – organy, elektronika

Aleksandra Słyż – CBss H na kontrabas, taśmę i live electronics (6’30’’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Bogusz Tworek – kontrabas

 

Dominik Puk – Gravität. Per accordion e organo (5’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Katarzyna Danel – organy
Przemysław Degórski – akordeon

 

Grzegorz Łapiński – Konstelacje (4’40”)
Uniwersytet Muzyczny F. Chopina w Warszawie
Kołsut/Brzezina Duo
Łukasz Brzezina, Bartosz Kołsut – akordeon

 

Sylwia Nowastowska – Vantablack (5’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Weronika Kaźmierczak, Aleksandra Wiśniewska – flet
Zuzanna Czachor – flet altowy
Joanna Sadowska –  rożek angielski
Adam Knobel, Kornel Grzybowski – klarnet
Borys Kaźmierczak – klarnet basowy
Estera Biedrzycka – saksofon altowy
Ireneusz Chmielarczyk – saksofon tenorowy
Samuel Kostecki, Cezary Sikora – fagot
Martyna Bartczak, Joanna Mazurek – skrzypce
Michalina Matias – altówka
Małgorzata Namiot – wiolonczela
Bogusz Tworek – kontrabas
Michał Janocha – dyrygent

 

Wojciech Krzyżanowski ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, improwizacja elektroniczna w formie ABA + ??? (6’)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Wojciech Krzyżanowski – elektronika
Kacper Osiński – taniec

 

Robert Gogol – 04-UNN (3’15”)
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Robert Gogol – elektronika

 

 

Organizatorzy:

 1

Opieka merytoryczna:
Katedra Kompozycji
Katedra Teorii Muzyki

 

Patronat honorowy:
JM Rektor dr Halina Lorkowska, prof. AM

    2 3

 

 


Patroni medialni:

4 5 6