Wydarzenia

Koncert Rytmiki “Muzyka – Ruch – Przestrzeń”

Koncert Rytmiki
Muzyka – Ruch – Przestrzeń

 

Program

Audycja słowno-muzyczna Kto mieszka w fortepianie? w wykonaniu: studentek Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Autor piosenek: Agnieszka Chenczke-Orłowska

Krzysztof Penderecki – Pastisz w stylu Bacha
kompozycja ruchowa – Marlena Burandt

Miłosz Magin – Nostalgie dupays
kompozycja ruchowa – Marlena Burandt
wykonują uczennice klasy III Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

Juliusz Łuciuk – 2 miniatury fortepianowe z cyklu Improwizacje dziecięce na fortepian
kompozycja ruchowa – Marlena Burandt
wykonują uczennice klasy II Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

Cykl miniatur – kompozycje muzyczno-ruchowe Karoliny Bery, Klaudii Hübner, Aleksandry Olkiewicz, Alicji Wasilewskiej pod kierunkiem Kingi Ceynowa

Fryderyk Seitz – Koncert skrzypcowy G-dur op. 13 nr 2 , część III Allegretto
kompozycja ruchowa – Katarzyna Kierzkowska
wykonują studentki II i III roku studiów I stopnia Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku

Alan Hovhaness – October Mountain, części I i IV
kompozycja ruchowa – Katarzyna Kierzkowska
wykonują studentki II i III roku studiów I stopnia Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku

Ole Bull, aranżacja Johana Svendsena – Solitude sur la montagne
kompozycja ruchowa – Alicja Wasilewska pod kierunkiem Małgorzaty Kupsik
wykonują studentki |I i II roku studiów II stopnia Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

Fryderyk Chopin – Mazurek D-dur op. 33
kompozycja ruchowa – Kinga Ceynowa
wykonują studentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu: Magda Czypicka i Klaudia Hübner

Jarek Kordaczuk – Multiroom, cz. I Foyer
kompozycja ruchowa: Agnieszka Chenczke-Orłowska
wykonują studentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

 

Wykonawcy

Uczennice Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu:
kl. I – Klara Burandt, Aniela Górny, Iga Makarska, Katarzyna Nowak, Julia Szumińska, Michalina Świderska
kl. II – Zofia Białas, Julia Bera, Nadia Cieślak, Angelika Grudzień, Barbara Mańczak, Julia Mężyńska, Lena Mierzycka
kl. III – Zuzanna Karp, Maria Nowacka, Julia Ratajczak
kl. IV – Marta Hewusz
kl. V – Róża Leśniewicz, Natalia Malicka, Michalina Mantaj, Aleksandra Nahorska, Michalina Zawartowska
kl. VI – Karolina Cubal, Malwina Dobrogojska, Ewelina Maciejewska

Studentki studiów I stopnia Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku:
II rok – Zofia Bielak, Julia Bocheńska
III rok – Anna Nowakowska, Dominika Świderska

Studentki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu:
Studia I stopnia
I rok – Kornelia Podgórska, Anna Poghosyan, Natalia Rogalska, Hanna Smolińska, Qiulin Tang
II rok – Weronika Bohdan, Emilia Stalmach, Kamila Wensierska
III rok – Magda Czypicka, Anna Karolak

Studia II stopnia
I rok – Kornelia Fedorczyk-Cabrera, Joanna Siubdzia, Oliwia Szygulska, Marta Wybraniec
II rok – Karolina Bera, Klaudia Hubner, Aleksandra Olkiewicz, Alicja Wasilewska

Absolwentka
Natalia Wensierska