Koncert Międzyuczelnianej Orkiestry Barokowej

Międzyuczelniana Orkiestra Barokowa to zapoczątkowany w 2014 roku projekt, polegający na współpracy połączonych orkiestr barokowych Akademii Muzycznych w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Oprócz wspólnej pracy i koncertowania ma na celu również integrację i wymianę doświadczeń środowisk studenckich z trzech uczelni. Każdego roku MUOB cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno samych studentów, jak i coraz szerszej publiczności. W najbliższych planach jest prezentacja obszernych fragmentów opery Carla Heinricha Grauna Montezuma, przygotowanych podczas Akademii Latynoamerykańskiej (NFM).

Program

Carl Heinrich Graun (1704–1759) Montezuma GraunWV B:I:29 – opera w wersji koncertowej (fragmenty)

Wykonawcy

Malwina Borkowicz (mezzosopran) – Montezuma