Wydarzenia

Koncert Dyplomowy Interpretacji Ruchowych Utworów Muzycznych

22 stycznia 2015, 17:00

Plakat

Program:

Bera Zuzanna
Andantino in G Ferdinando Carulli
Wykonawcy: klasa IIIb POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel: mgr Magdalena Marcinkowska
Rgoudon Aleksander Goedicke
Wykonawcy: klasa Ia POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel: mgr Agnieszka Nowak
Fortepian: Agnieszka Kazimierczak

Chojnacka Barbara
Kocia Suita cz. III Purrdendosi John Noble
Wykonawcy: klasa IIIa POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel: mgr Magdalena Marcinkowska
Błazny cyrkowe Dymitr Borysowicz Kabalewski
Wykonawcy: klasa IIa POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel: mgr Ewa Barańska
Fortepian: Agnieszka Kazimierczak

Dąbrowska Ewelina
Cradle Song op. 27 nr 8 Dymitr Borysowicz Kabalewski
Wykonawcy: klasa IIa POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel:  mgr Ewa Barańska
Bułka z masłem Wolfgang Amadeusz Mozart
Wykonawcy: klasa IIIa POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel: mgr Magdalena Marcinkowska

Góral Hanna
Allegro robusto z cyklu dla dzieci Béla Bartók
na fortepian
Wykonawcy:  zespół z klasy III Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
Nauczyciel:  mgr Daria Witlewska
Hills of Arirang (Wzgórza Arirang) – koreańska melodia ludowa w aranżacji Paula Baslera
na waltornię i fortepian
Wykonawcy: klasa IIIb Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Kurpińskiego
Nauczyciel: mgr Krystyna Derewecka

Koska Marta
Good Message ze zbioru Rhythm studies for piano vol. II Bronisław Kazimierz Przybylski
Wykonawcy: zespół rytmiki klasa VI Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
Nauczyciel: mgr Daria Witlewska
Miniature March for Bassoon Trio John Falcone
Wykonawcy: zespół rytmiki klasa I POSM I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Nauczyciel: mgr Anna Strojna

Lis Magdalena
Kocia suita cz. I Allegro Pussicato John Noble
Wykonawcy: klasa IV POSM I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Nauczyciel: mgr Anna Strojna
Jaś przy fortepianie Janina Garścia
Wykonawcy: klasa Ia POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel: mgr Agnieszka Nowak

Lisowska Daniela
Kocia Suita cz IV. Cat Mandu  John Noble
Wykonawcy: zespół rytmiki z klasy V POSM I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Nauczyciel:  mgr Anna Strojna
Nagranie: klarnet: Wilfried Berk; fortepian:Elisabeth Berk-Seiz
Constante z cyklu Guia Prático  Heitor Villa-Lobos
Wykonawcy: klasa IIc Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Kurpińskiego
Nauczyciel:  dr Agnieszka Chenczke-Orłowska
Fortepian: Daniela Lisowska

Siemionowska Justyna
Dwa małe osiołki Antoni Cofalik
Wykonawcy: klasa IIb Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Kurpińskiego
Nauczyciel: mgr Małgorzata Karpińska
Spacer w chmurach Tatiana Stachak
Wykonawcy: klasa IIIb POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
Nauczyciel:  mgr Magdalena Marcinkowska

Wabik Joanna
Kocia Suita cz. II Tabbioso John Noble
Wykonawcy: zespół rytmiki Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Kurpińskiego
Nauczyciel: mgr Lidia Szygulska
Song of the Fisherman z cyklu Musical Toys Sofia Gubaidulina
Wykonawcy: zespół rytmiki z klasy VI POSM I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Nauczyciel: mgr Anna Strojna
Fortepian: Agnieszka Kazimierczak

 

Organizator:
Katedra Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej