01.10.2020, 17:00

Koncert „Co słychać? Grajmy razem! Piosenki z bajek”

Koncert

Koncert „Co słychać? Grajmy razem! Piosenki z bajek”

Koncert „Co słychać? Grajmy razem! Piosenki z bajek” przygotowany został podczas pierwszej części popołudniowych warsztatów muzycznych prowadzonych online w dniach 14-18 września 2020 pod kierunkiem pedagogów i z udziałem studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu. Uczestnicy warsztatów przy użyciu dostępnych instrumentów, przedmiotów codziennego użytku, śpiewu, body percussion oraz współczesnych technologii cyfrowych zrealizowali opracowania utworów zaczerpniętych z polskich i światowych produkcji bajkowych.

Przygotowanie koncertu:
• Magdalena Andrys
• Maciej Bolewski
• Edyta Muchowiecka
• Tomasz Karwański
• Izabela Zalewska
oraz studenci Instytutu Edukacji Artystycznej, Instytutu Instrumentalistyki i Instytutu Instrumentów Lutniczych Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Prezentowany koncert to jeden z kilku wydarzeń zrealizowanych podczas całego projektu „Co słychać? Grajmy razem!”. Oprócz tej inicjatywy uczestnicy mogli brać udział w zajęciach i audycjach muzycznych, których celem było przybliżenie zagadnień związanych z muzyką w filmie, uwrażliwienie na istotę i rolę dźwięku w produkcjach kinowych, a także kształtowanie praktycznych umiejętności tworzenia i realizacji muzyki do filmowych obrazów.

Uczestnicy projektu:
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
Ośrodek Wspomagania Rodziny w Kobylnicy
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka
Projekt plakatu: Magdalena Krupińska

Brązowy plakat zawiera informacje na temat Pracowni Fagocisty 2023

09.02.2023

Pracownia Fagocisty, 9-12.02.2023/dzień 1

Brązowe-turkusowe tło zawiera informacje na temat koncertu organizowanego w ramach Pracowni Fagocisty 9 lutego 2023. Afisz zawiera nazwiska wykonawców i logotyp uczelni

Koncert

09.02.2023

Pracownia Fagocisty – KONCERT/9.02.2023