Koncert chóru Bel Canto z Uniwersytetu Azusa Pacific z Kalifornii (USA)

Jej Magnificencja Rektor Akademii Muzycznej w Poznaniu – prof. AM dr Halina Lorkowska
oraz Jego Magnificencja Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – prof. dr hab. med. Jerzy Smorawiński
mają zaszczyt zaprosić na koncert  towarzyszący jubileuszowi 95-lecia Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu w wykonaniu

Żeńskiego chóru Bel Canto z Uniwersytetu Azusa Pacific z Kalifornii (USA)

W programie:
muzyka sakralna, negro sprituals, melodie z filmów Walta Disney’a

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Żeński chór Bel Canto z Uniwersytetu Azusa Pacific w Minneapolis w stanie Minnesota, ożywia różne rodzaje współczesnej muzyki chrześcijańskiej, pieśni gospel, spirituals, utwory a cappella i muzyki klasycznej. Bazując na czterdziestoletnim dorobku grupy, czterdziestoosobowy silny zespół podróżuje po całym świecie. Ostatnio Bel Canto wystąpił m.in. jako gość podczas występów grupy artystów Disneyland, wykonał ceremonię kolęd Benjamina Brittena oraz Gloria Vivaldiego. Chór odwiedził także sierocińce i kościoły w Rumunii. W tym roku Bel Canto odbywa trasę w Polsce.