Inauguracja obchodów Jubileuszu 95-lecia Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego

Inauguracja obchodów Jubileuszu 95-lecia Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu
Akademicka gala operowa

Piątek, 16.01.2015, Aula Nova, godz. 19.00
Sobota, 17.01.2015, Aula Nova, godz. 19.00

Szanowni Melomani,

ze względu na ilość zaproszonych gości oraz zainteresowanie społeczności akademickiej koncertami inaugurującymi obchody jubileuszu 95-lecia Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w dniach 16 i 17.01. br., uprzejmie informujemy, iż do dyspozycji Melomanów będzie:

w piątek, 16.01., 80 wejściówek oraz w sobotę, 17.01., 150 wejściówek.

Wejściówki będą do odbioru bezpośrednio przed koncertami w holu Auli Nova, od godz. 18.15.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż dołożymy wszelkich starań, by Akademicką Galę Operową powtórzyć w późniejszym terminie.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia wynikające z w/w sytuacji serdecznie Państwa przepraszamy.

Serdecznie zapraszamy!

Wykonawcy:

Iwona Hossa – sopran
Barbara Kubiak – sopran
Marzena Michałowska – sopran
Małgorzata Woltmann-Żebrowska – mezzosopran
Tomasz Zagórski – tenor
Mikołaj Stępczak – tenor
Jerzy Mechliński – baryton
Wojciech Rasiak – bas

Chór Ogólnouczelniany (przygotowanie: Maciej Grosz i Laura Stieler) oraz Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Warcisław Kunc – dyrygent