Inauguracja obchodów Jubileuszu 95-lecia Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Akademicka gala operowa

Szanowni Melomani,

ze względu na ilość zaproszonych gości oraz zainteresowanie społeczności akademickiej koncertami inaugurującymi obchody jubileuszu 95-lecia Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w dniach 16 i 17.01. br., uprzejmie informujemy, iż do dyspozycji Melomanów będzie:

w piątek, 16.01., 80 wejściówek oraz w sobotę, 17.01., 150 wejściówek.

Wejściówki będą do odbioru bezpośrednio przed koncertami w holu Auli Nova, od godz. 18.15.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż dołożymy wszelkich starań, by Akademicką Galę Operową powtórzyć w późniejszym terminie.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia wynikające z w/w sytuacji serdecznie Państwa przepraszamy.

Serdecznie zapraszamy!

Wykonawcy:

Iwona Hossa – sopran
Barbara Kubiak – sopran
Marzena Michałowska – sopran
Małgorzata Woltmann-Żebrowska – mezzosopran
Tomasz Zagórski – tenor
Mikołaj Stępczak – tenor
Jerzy Mechliński – baryton
Wojciech Rasiak – bas

Chór Ogólnouczelniany (przygotowanie: Maciej Grosz i Laura Stieler) oraz Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Warcisław Kunc – dyrygent