54. Koncert z cyklu Rodzinne spotkania z poezją i muzyką  Trąbka do??…kwadratu!!

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowane na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Niedziela, 21.03.2021, Sala Kameralna, godz. 17.00

54. Koncert z cyklu Rodzinne spotkania z poezją i muzyką
Trąbka do??…kwadratu!!

Cykl niedzielnych koncertów dedykowany wielopokoleniowym rodzinom, w czasie których studenci i zaproszeni goście ukazują świat muzyki przez przybliżanie tajników sztuki gry na poszczególnych instrumentach. Jest tu też czas na kontemplowanie poezji, wspólne śpiewanie, a także estrada dla młodych artystów, którzy spontanicznie mogą zaprezentować swoje umiejętności, występując podczas koncertu.