12 - 14.04.2021

5. Międzynarodowe Forum Altówkowe

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Sobota – czwartek, 10-14.04.2021, sale Akademii

5. Międzynarodowe Forum Altówkowe

Międzynarodowe Forum Altówkowe to cykliczne wydarzenie, w którego centrum jest problematyka związana z grą na altówce. Na moduły piątej edycji składać będą się wykłady, otwarte lekcje mistrzowskie i koncerty, na których wykonywane będą zarówno utwory znane, jak i te mniej popularne oraz nowe. Wśród wykładowców i wykonawców znajdą się pedagodzy polskich Akademii Muzycznych, goście z Europy i spoza naszego kontynentu. W zależności od sytuacji pandemicznej, część wydarzeń w ramach Forum będzie dostępna online.

Nadchodzące wydarzenia

Afisz - klawesyn na czarnym tle - zawiera informacje na temat koncertu w dniu 9 grudnia 2022

Koncert

09.12.2022