Koncert Roku 2017 – Grand Prix dla Amelii Maszońskiej!

amelia_maszonska-tile

Miło nam poinformować, że Amelia Maszońska, studentka z klasy prof. Bartosza Bryły i as. Jarosława Nadrzyckiego, na Koncercie Roku 2017, który odbył się w Akademii Sztuki w Szczecinie w dniu 18 maja, zdobyła Grand Prix – nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Serdecznie gratulujemy! Amelii towarzyszył przy fortepianie mgr Michał Francuz.
Koncert Roku to projekt skierowany do dyplomantów studiów drugiego stopnia z polskich uczelni muzycznych, wybranych w ramach wewnątrzuczelnianych preselekcji (każdą uczelnię reprezentował jeden przedstawiciel). Dyplomantów oceniało jury w składzie: rektorzy uczelni muzycznych, przedstawiciel MKiDN oraz dyrektor Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.