Warsztaty z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Panel: Własna firma „krok po kroku” – formy prawne działalności gospodarczej. Wsparcie działalności gospodarczej (finansowe i pozafinansowe)

W roku akademickim 2017/2018, po raz piąty Biuro Karier Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, wraz z Ośrodkiem Doradczo-Szkoleniowym, Wydziałem Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, organizuje w semestrze zimowym warsztaty dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Warsztaty dla studentów, pracowników i absolwentów naszej uczelni są propozycją bezpłatną, obejmują 9 paneli tematycznych, które prezentują specjaliści z danej dziedziny. Po zakończeniu cyklu warsztatów uczestnicy otrzymują zaświadczenia wręczane przez Prezydenta Miasta Poznania i Rektora Akademii oraz „Przewodnik młodego przedsiębiorcy”.

Organizatorzy:
Biuro Karier Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu