Koncert wokalistyki jazzowej

7.05.2017 koncert wokalistyki jazzowejTo jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych organizowanych przez Katedrę Jazzu. Jak co roku – w części pierwszej prezentują się studenci klasy wokalnej, którym towarzyszą akompaniujące zespoły. Tradycją koncertów jest udział znanych postaci polskiej wokalistyki – do tej pory naszymi gośćmi były: Krystyna Prońko, Hanna Banaszak i Janusz Szrom, dla których aranżacje tworzyli studenci Katedry Jazzu.

Tym razem część pierwszą koncertu wypełnią utwory w wykonaniu pedagogów i studentów Katedry Jazzu. Będzie ona poświęcona pamięci Wojciecha Młynarskiego. Z kolei część druga wieczoru należeć będzie do gościa specjalnego – Izy Zając, która zinterpretuje standardy muzyki jazzowej.

Opieka merytoryczna:
Katedra Jazzu