Wydarzenia

Koncert Katedry Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej

Koncert Katedry Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej

Muzyka-ruch-przestrzeń

 

W programie kompozycje ruchowe utworów muzycznych W. Lutosławskiego, U. Dudziak, J. Kordaczuka, P. Szymańskiego:

Jan Fotek – Partita nr 2 na 13 fagotów i 3 kontrafagoty
choreografia muzyki: Zuzanna Bera
wykonawcy: Zuzanna Bera, Barbara Chojnacka, Ewelina Dąbrowska, Kornelia Fedorczyk Cabrera, Hanna Góral, Marta Koska, Magdalena Lis, Daniela Lisowska, Justyna Siemionowska, Oliwia Szygulska, Barbara Wachowiak, Marta Wybraniec

Paweł Szymański – Fotografia z przyjęcia urodzinowego
choreografia muzyki: Hanna Góral
wykonawcy: Zuzanna Kabacińska, Zofia Kurowska, Anna Litmanowska, Maria, Tuchołka, Natalia Wensierska, Monika Wieczorek

Witold Lutosławski – Trio na klarnet obój i fagot cz. I Allegro moderato
choreografia muzyki: Barbara Chojnacka
wykonawcy: Magda Czypicka, Ewelina Dąbrowska, Anna Karolak

Michael Sterling Smith – L’appel du Vide
choreografia muzyki: Magdalena Lis
wykonawcy: Kornelia Fedorczyk Cabrera, Oliwia Szygulska, Barbara Wachowiak, Marta Wybranie

Dora Pejačević – Kwartet fortepianowy d-moll op. 25 cz. II Andante con moto
choreografia muzyki: Daniela Lisowska
wykonawcy: Zuzanna Bera, Barbara Chojnacka, Ewelina Dąbrowska, Zuzanna Kabacińska, Zofia Kurowska, Anna Litmanowska, Justyna Siemionowska, Maria, Tuchołka, Natalia Wensierska, Monika Wieczorek

Augustin Barrios Mangore – Julia Florida
choreografia muzyki: Ewelina Dąbrowska
wykonawcy: Marta Koska, Magdalena Lis

Paweł Grajnert – Vesh Urdug
choreografia muzyki: Justyna Siemionowska
wykonawcy: Karolina Bera, Magda Czypicka, Klaudia Hübner, Anna Karolak, Aleksandra Olkiewicz, Joanna Siubdzia, Julianna Sosnowska, Maria Tomczak, Alicja Wasilewska

Urszula Dudziak – Chorale for one
choreografia muzyki: Marta Koska
wykonawcy: Zuzanna Bera, Barbara Chojnacka, Ewelina Dąbrowska, Kornelia Fedorczyk Cabrera, Hanna Góral, Magdalena Lis, Daniela Lisowska, Justyna Siemionowska, Oliwia Szygulska, Barbara Wachowiak, Marta Wybraniec

Jarek Kordaczuk – Etiuda sugestywna nr 1
choreografia muzyki: Agnieszka Chenczke-Orłowska
wykonawcy: Kornelia Fedorczyk Cabrera, Oliwia Szygulska, Barbara Wachowiak, CMarta Wybraniec, Karolina Bera, Klaudia Hübner, Joanna Siubdzia, Julianna Sosnowska, Maria Tomczak, Zuzanna Kabacińska, Anna Litmanowska, Maria, Tuchołka, Natalia Wensierska, Monika Wieczorek

Jarek Kordaczuk – Canzona egzaltowanych prądnic i silników
choreografia muzyki: Agnieszka Chenczke-Orłowska
wykonawcy: Zuzanna Bera, Barbara Chojnacka, Ewelina Dąbrowska, Marta Koska, Magdalena Lis, Daniela Lisowska, Justyna Siemionowska

 

Opieka merytoryczna:
Katedra Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej