WRZESIEŃ 2014

Marta Kruszona – studentka II roku studiów II stopnia w klasie śpiewu solowego ad. dr hab. J. Kozłowskiej-Szczepaniak otrzymała NAGRODĘ Europejskiej Fundacji Sztuki Wokalnej za wykonanie pieśni francuskiej w kategorii głosy mieszane na IX Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Wokalnej ZŁOTE GŁOSY, Warszawa, 5.09.2014.

wykł. Ewa Fabiańska-Jelińska – została laureatką V Konkursu Kompozytorskiego im. Zygmunta Mycielskiego – Ogólnopolskiego Konkursu Kompozytorskiego KM Związku Kompozytorów Polskich, Warszawa, wrzesień 2014.

Szymon Mechliński – student III roku studiów I stopnia w klasie śpiewu solowego st. wykł. Jerzego Mechlińskiego otrzymał NAGRODĘ dla najlepszego barytona oraz Stypendium, Accademia Belcanto, Graz (Austria), 6.09.2014.

Łukasz Byrdy – student I roku studiów I stopnia w klasie fortepianu prof. W. Andrzejewskiego i dr hab. J. Marcinkowskiej otrzymał nagrodę LAUREAT ESTRADY MŁODYCH na 48. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku, 6-12.09.2014.

Michał Gajda – doktorant I roku studiów III stopnia w klasie akordeonu, opiekun artystyczny- prof. Teresa Adamowicz-Kaszuba, zdobył I NAGRODĘ w trzy-etapowym VIII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej i Katowicach, 14-23.09.2014.

Poznański Chór Kameralny FERMATA pod dyrekcją ad. dra Mateusza Sibilskiego – zdobył ZŁOTE PASMO- I MIEJSCE w kategorii chór kameralny na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej CARMEN FIDEI, Osie, 28.09.2014.

wykł. Alina Kubik – została laureatką V Konkursu Kompozytorskiego KM Związku Kompozytorów Polskich im. Zygmunta Mycielskiego, Warszawa, wrzesień 2014.

Katarzyna Szydłowska – studentka III roku studiów I stopnia w klasie skrzypiec prof. M. Baranowskiego i as. J. Kreft otrzymała II NAGRODĘ na IX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego w Lublinie, 13-20.09.2014.

Łukasz Byrdy – student I roku studiów I stopnia w klasie fortepianu prof. W. Andrzejewskiego i dr hab. J. Marcinkowskiej otrzymał WYRÓŻNIENIE oraz NAGRODĘ SPECJALNĄ 3-etapowym III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym 'Halina Czerny-Stefańska in Memoriam” w Poznaniu, 13-21.09.2014.